پارکت لمینت آرتا Arta Parquet :


در واقع پارکت کفپوش های چوبی هستند که به کف چسبانده شده و پس از خشک شدن کامل چسب ٬ سطح آنها توسط ساب صاف و صیقلی می شود و در نهایت توسط لاک جلا می یابد لذا در برابر رطوبت و خراش از پایداری مناسبی برخوردار نبوده و لازم است هر چند سال یکبار سطح آن توسط ساب صیقل یافته و توسط لاک مجددا پوشیده شود . اما کفپوش های محبوب لمینت کف laminate عموما انواعی از کفپوش های از جنس HDF با ظاهر چوب ( پارکت ) می باشند که به دلیل ظاهر زیبا و شبیه پارکت ٬ اصطلاحا آنها را با همین نام یا پارکت لمینت می شناسند . تولیدات متنوعی از پارکت لمینت با قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار موجود است که از آن میان می توان به انواع بی کیفیت وارداتی چینی با پایینترین قیمت و انواع با کیفیت اروپایی ٬ بالاترین قیمت اشاره نمود . نوع  ایرانی کفپوش لمینت (پارکت ایرانی ) با کیفیت نسبتا مطلوب نیز در داخل کشور تحت لیسانس یونیلیک بلژیک با نام تجاری آرتا تولید می شود که دارای قیمت مناسبی می باشد .

پارکت لمینت آرتا

از ویژگی های پارکت لمینت آرتا می توان به موارد زیر اشاره نمود :

● پایداری مطلوب روکش پارکت آرتا در برابر اجسام نوک تیز

● در برابر تماس غیر مستقیم شعله آتش از مقاومت خوبی برخوردار می باشد

● در انواع آنتی باکتریال ارائه می شود

● فشردگی HDF آن در مقایسه با انواع ارزان قیمت چینی از تراکم به مراتب بالاتری برخوردار بوده که موجب بهبود کیفیت این محصول شده است . علاوه بر این استحکام مکانیکی پارکت آرتا در هنگام نصب ٬ ایجاد فاصله و شکستگی تایل ها را کاهش داده و زیبایی نهایی کار را افزایش می دهد .

● در صورتی که آب زیادی به سطح زیرین آن نفوذ نکند می توان به راحتی سطح آنرا تمیز نمود .

● مقاوم در برابر سایش اجسام

● پایداری مناسب سطح رویی لمینت آرتا در برابر نور فرابنفش

● قابلیت انتقال گرما از کف به سطح لمینت

● به جهت کیفیت مطلوب این محصول می توان پس از نصب آنرا مجددا جمع آوری و در فضای دیگری نصب نمود .

● به جهت استفاده از لایه فوم سایلنت ٬ کف دارای پارکت لمینت تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقات دیگر جلوگیری می نماید .

● پارکت لمینت به جهت دارا بودن سیستم شیار و زبانه ( کلیک ) در چهار طرف به سرعت قابل اجرا می باشد .

● بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی بر روی تمامی سطوح صاف با هر متریالی نظیر سنگ ٬ بتن ٬ سرامیک و ... قابل اجرا می باشد .Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah