گالری تصاویر

پرده های عمودی یا به اصطلاح لوردراپه Lower Drape :


پرده های کرکره عمودی ( لوردراپه ) با 5 سال گارانتی ریل و تراک

این پرده ها از تعدادی پره عمودی که در یک ریل آلومینیومی بطور منظم قرار گرفته اند ٬ تشکیل می شوند که به دلیل قیمت پایین و قابلیت نصب سریع و عمر طولانی ٬ مورد استفاده فراوانی در ادارات ٬ رستورانها و بسیاری از مراکز تجاری دارند .

معمولا پره های پرده لوردراپه - پلی دراپه - در طرح های متفاوت ترمه ٬ جناغی ٬ گلدار ٬ کوبیسم ٬ طرح چوب و تصویری با بیش از 100 طرح و رنگ مختلف تولید می شوند از اینرو به راحتی می توان بین این پرده ها و مبلمان داخلی تناسب ایجاد نمود .

نوع تصویری پرده های لوردراپه ( فتودراپه )  امکان چاپ لوگو و تصاویر بصورت یکرو ( جهت نصب بر روی پنجره ها ) و دورو ( در مکانهایی که بازتابش نور در پشت پرده وجود ندارد ) را بدون هیچگونه محدودیت سایز دارند . لذا مشتریان گرامی با انتخاب طرح های استاندارد شرکت کیمیا دکور از طریق آلبومهای مربوط به طرح  اتاق کودک ٬ طبیعت ٬ مواد غذایی و نوشیدنی ٬ طرح های ورزشی و ... و یا با ارائه طرح دلخواه خود می توانند پرده مورد نظر را سفارش دهند .

ویژگی های پرده  لوردراپه :

1 – این پرده ها به دلیل استفاده از مواد بسیار با کیفیت 100% قابل شستشو بوده و مقاومت بالایی در برابر تابش نور آفتاب ٬ رطوبت و پارگی دارند .

2 – ار تنوع رنگ و طرح بالایی برخوردارند .

3 – قابلیت نصب در کوتاهترین زمان را داشته و هزینه اجرای پایینی دارد.

4 -  امکان چاپ تصاویر افراد ٬ عروس و داماد ٬ کودکان ٬ مناظر طبیعی و تاریخی ٬ انواع آرم و لوگو شرکت ها و بسیاری از طرح های دیگر بر روی این پرده ها وجود دارد .

5 -  قیمت بسیار مناسب - این نوع پرده در انواع ساده از ارزانترین عناصر دکوراتیو بشمار می رود تا جایی که میتوان از آن جهت جداسازی بخش ها و یا تقسیم فضا همانن پارتیشن ( البته در تعداد محدود ) استقاده نمود

توجه : در ادامه طرح های استاندارد شرکت کیمیا دکور جهت اجرا بر روی پرده های لوردراپه تصویری – فتودراپه – قرار گرفته است .

آلبومهای پرده لوردراپه تصویری :

نمونه طرح های ترمه - جناغی و طرح چوب پرده های لوردراپه :

نمونه طرح های حاشور ، پیچک و اسپرت پرده های لوردراپه پویا نوار :Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah