پرده تصویری - فتودراپه :


کیمیادکور کلیه پرده های تصویری خود نظیر لوردراپه تصویری که به اصطلاح فروشندگان پرده فتودراپه خوانده میشود را مستقلا ارائه نموده و هیچگونه ارتباطی با شرکت فتودراپه ندارد

 این نوع پرده ها به دو صورت قابل شستشو و غیر قابل شستشو قابل ارائه و تولید می باشند . انواع غیر قابل شستشوی پرده های تصویری بر روی پارچه و انواع قابل شستشو یر روی مواد خاصی که به اصطلاح سولید نامیده می شوند به صورت یک و دو رو امکان چاپ دارند . پرده هایی که تصاویر آنها بر روی سولید بچاپ رسیده از کیفیت و تنوع رنگ به مراتب بالاتری نسبت به انواع پارچه ای برخوردار خواهند بود از اینرو اختلاف قیمت در حدود 10 هزار تومانی برای هر متر مربع بین آنها وجود دارد.

پرده های تصویری شرکت کیمیادکور به صورت عمودی در مکانیزم شیدرول و لوردراپه ٬ بر اساس درخواست مشتری تولید می شوند  در این میان پرده های تصویری که بصورت شید رول سفارش داده شده ٬ دارای محدودیت عرض و وزن نهایی می باشند . این موضوع در مورد پرد های سولید اهمیت بالاتری خواهد داشت چرا که معمولا پرده های تصویری سولید با مکانیزم شید رول در ارتفاع بیش از  3.5 متر و عرض 2 متر وزن بالایی ایجاد کرده و می تواند موجب خم شدن اتصالات میانی بین دو گیره ابتدا و انتهای شید رول شود لذا پیشنهاد میشود در این مواقع :

1 – یا تعداد پرده ها در یک دهانه بیشتر شود و تصاویر از لبه ها به گونه ای چاپ شوند که همپوشانی مناسبی داشته باشند .

2 – و یا می توان پرده تصویری را بصورت لوردراپه سفارش داد .

از دیگر مزایای پرده های تصویری سولید امکان چاپ انواع لوگو و عکس های سفارشی می باشد . در این صورت تنها هزینه تهیه نگاتیو برای هر تصویر به کل پرده اضافه خواهد شد مبلغی در حدود 20 تا 30 هزار تومان ... البته در صورتی که از تصاویر موجود در سایت کیمیادکور کدی انتخاب شود به دلیل وجود نگاتیو هزینه ای از این بابت به قیمت پرده افزوده نخواهد شد .

توجه : در صورت سفارش پرده تصویری با مکانیزم لوردراپه – فتودراپه با قابلیت باز شدن بصورت پرده سینمایی ٬ می توانید از چاپ سه تصویر بر روی پرده استفاده نموده تا با کنار رفتن قسمت میانی پرده ٬ تصاویر کناری دست نخورده باقی بمانند.

از نکات مهم دیگر در سفارش پرده های فتودراپه – لوردراپه تصویری در حالت دورو ٬ نوع دید می باشد . شما می توانید این پرده ها را بر اساس نوع کاربرد و نیاز محل به دو صورت دید از یک طرف و دید از دوطرف سفارش دهید . در صورت ایستادن در مقابل پرده های تصویری که بصورت دید از یکطرف تولید شده اند با چرخش زاویه نوارها امکان مشاهده هر دو تصویر وجود خواهد داشت البته باید توجه داشت که در این حالت با تکمیل تصویر ٬ پشت پرده تصویری بهم ریخته خواهد داشت . اما با سفارش پرده های تصویری دورو با دید از دو طرف با نقش بستن تصویر در یک طرف پرده همزمان طرف دیگر پرده تصویر دوم را نمایش می دهد و با بهم ریختن تصاویر یک طرف ٬ تصویر پشت پرده نیز قابل تشخیص نخواهد بود .

نکته : از مزایای پرده های تصویری با مکانیزم شید رول نسبت به لوردراپه ٬ امکان تشخیص جزئیات تصاویر می باشد از این رو توصیه می شود تصاویر دارای جزئیات زیاد و یا متون با سایز کوچک بصورت فتودراپه سفارش داده نشوند .Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah