تولید آسمان نما – طرح های سفارشی مشتریان :


معمولا با اجرای سقف های یکپارچه کناف و یا طرح های دلخواه چوب و MDF بر روی سقف ، ابعاد فضاهای ایجاد شده و همچنین فواصل آنها نسبت به هم متغیر بوده و نمیتوان از پانل های آسمان نما در ابعاد استاندارد 60 x 60 استفاده نمود . در این صورت لازم است پس ازاندازه گیری دقیق این فوصل و ابعاد آنها ، تصویری با کیفیت طراحی شود تا تمام این سقف را پوشش داده و قطعات اسمان نما ی تولید شده هارمونی و هماهنگی مناسبی با هم داشته باشند .

از این رو گروه طراحی کیمیادکور ، طبق اندازه های دقیق ارائه شده ، طرح آسمان را طراحی نموده و قطعات آسمان را از طرح اصلی جدا می نمایند تا در نهایت پانل های آسمان نما در ابعاد مورد نظر تولید شوند .

در این بین ضخامت طلق پلکسی و همچنین ابعاد برگه های آن از محدودیت های طراحی به شمار می روند .

در ادامه نمونه ای از طرح های سقف آسمان نما – سقف کاذب تصویری – مشاهده می نمایید که بر اساس نیاز و سلیقه مشتری پس از اندازه گیری دقیق سقف طراحی و تولید شده اند

تذکر 1 : پانل های آسمان نما – آسمان مجازی ، فاقد روشنایی LED زمینه ، پس از نهایی شدن و تایید تصویر توسط مشتری ، طی دو روز کاری در دو نوع با طلق ایرانی و طلق تایوانی تولید می شوند .

تذکر 2 : پس از انتخاب طرح و تایید نهایی تصویر طراحی شده ، امکان اعمال تغییرات در تصویر وجود ندارد .

تذکر 3 : طرح های قرار گرفته در سایت تنها به صورت طلق اسمان نما برای مشتریان ارسال شده و روشنایی پشت آنها توسط خود مشتری تامین و نصب شده اند .

سفارش خانم یار احمدی
سفارش خانم یار احمدی
سفارش خانم یار احمدی
جناب آقای رفیعی
آسمان نما آقای کریمی
آسمان نما نانور
آسمان نما نامور
آسمان نما نامور
آسمان نما نامور
آسمان نما اقای رجبزاده
آسمان نما آقای رجبزاده
آسمان نما سامانی
آسمان مجازی - سامانی
آسمان نما سامانی
آسمان نما فراهانی


Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah