سقف کاذب دامپا :


سقف کاذب دامپا از انواع سقف کاذب نواری پر کاربرد در پمپ بنزین ، کارخانجات مواد غذایی و بهداشتی ، نساجی مکانهای اداری ، استخر های سرپوشیده ، مترو ، بیمارستانها و مراکز صنعتی می باشد .

 از مهمترین ویژگیهای سقف کاذب دامپا در مقایسه با سقف کاذب نواری pvc بدون سازه میانی امکان دسترسی به فضای بالای  سقف کاذب می باشد البته همزمان با اجرای این نوع سقف کاذب امکان نصب دریچه دسترسی ٬ انواع روشنایی های توکار ( و روکار که توصیه نمیشوند ) وجود خواهد داشت . پانل های سقف کاذب دامپا معمولا از جنس آلومینیوم با رنگ کوره ای و در ابعاد 10 و 20 سانتی متر و طول شاخه 6 متر در سه طرح ساده ٬ سوراخدار یک میلیمتری و یوراخدار 2 میلیمتری با ضخامت 0.5 میلیمتر تولید می شوند

سقف کاذب دامپا - Dampa

به منظور اجرای سقف کاذب دامپا :

● ابتدا پس از مشخص کردن خط تراز سقف همانند سقف های کاذب شبکه ای ابتدا نبشی لبه دیوار به کمک پیچ ٬ پرچ و یا رول پلاک نصب می شود با این تفاوت که در نصب سقف کاذب دامپا بجای نبشی گالوانیزه بوطور استاندارد از پروفیل پوشاننده لبه ( ناودانی لبه ) که جنس آن آلومینیوم ( یا استیل ) رنگی است استفاده می شود . این پروفیل به شکلی ساخته شده که لبه پانل های دامپا به راحتی در داخل آن قفل شوند .

● جهت  ایجاد و اتصال سازه نگهدارنده از تسمه آویز و U چانل استفاده می شود . U چانل به جهت طراحی خاص دارای لبه های متعدد و منظمی جهت قفل شدن لبه پانل های سقف کاذب دامپا می باشد . بر اساس وزن تقریبی سازه و همچنین طول پانل ها و با توجه به میزان روشنایی ها و تجهیزات مورد نظر جهت نصب بر روی سقف دامپا فاصله بین U چانلها و تعداد آویز ها مشخص خواهند شد ( به تبع هرچه تعداد آویز ها و یوچانل ها بیشتر باشد استحکام بالاتری انتظار می رود )

ویژگیهای سقف کاذب دامپا Dampa :

1 – زیرسازی و پانل های منحصر فرد و ویژه که امکان جازدن و جدا نمودن پانل ها از پایین سقف را امکانپذیر مینماید.

2 – تنوع مخصول و امکان رنگامیزی دلخواه پانل ها

3 – کیفیت و عمرر مفید بسیار بالا

4 – ثبات رنگ

5 – کاملا غیر فابل اشتعال می باشد .

6 – سهولت در نصب و سرعت بالا در اجرای سقف کاذب

7 – کاملا قابل شستشو می باشد و قابلیت استفاده در فضای ازاد را داراست .Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah