اپراتور درب لولایی :


اپراتور درب بازویی :

این اپراتورها به جهت برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین قابلیت نصب در فضاهای محدود و تنوع در مکانیزم حرکتی ٬ مناسبترین گزینه جهت اتوماتیک نمودن بسیاری از درب های لولایی ساختمان های مسکونی ٬ اداری ٬ بیمارستانها می باشند . علاوه بر این ٬ اپراتور درب بازویی قابلیت نصب بصورت جفت در داخل یک کاور مشترک ( برای اتوماتیک نمودن دربهای دولنگه ) را نیز دارد .

انواع مدلهای اپراتور درب بازویی :

1 – اپراتور دربهای لولایی بدون فریم و دو طرفه - با قابلیت باز شدن در دو جهت - که معمولا بر روی درب های شیشه ای مینرال نصب می شوند .

2 – جک های اتوماتیک درب لولائی مخصوص درب های دارای فریم مشخص که معمولا بر روی چهارچوب بالای درب نصب و جهت باز و بسته نمودن درب لولایی مکانیزم سیستم به سطح بالایی درب نیرو وارد می نماید .

3 – جک های درب لولایی که بصورت زیر سطحی نصب شده و معمولا بمنظور اتوماتیک نمودن درب های بدون فریم بکار می روند .

انواع اپراتورهای مذکور علیرغم ابعاد کوچک ٬ به دلیل ضریب تبدیل بسیار بالای گیربکس سیستم نیروی مورد نیاز جهت حرکت روان درب را ایجاد می نمایند .

انتخاب اپراتور مناسب جهت اتوماتیک نمودن دربهای لولایی :

اپراتور مناسب معمولا با توجه به نوع چهارچوب و فریم درب و همچنین وزن هر لنگه ٬ انتخاب می شود از نکات مهمی که لازم است در این رابطه به آنها توجه شود میزان زاویه باز شدن هر لنگه و همچنین فاصله درب باز شده از دیوار یا ستون کناری می باشد چرا که برخی از انواع این اپراتورها شکل و فرم بازو ٬ امکان استفاده در فواصل بسیار کم را نداشته و سیستم به درستی عمل نخواهد کرد .

ویژگی های اپراتور درب لولایی :

● وجود سیستم خلاص کن جهت حرکت درب در هنگام قطع برق .

● امکان برنامه ریزی اپراتور بمنظور تنظیم زاویه باز شدن هر لنگه درب .

● دارای مدار کنترل دیجیتال و عملکرد هوشمند سیسم .

● قابلیت اتصال باتری Backup ( در برخی از مدل ها )

● امکان تغییر سرعت حرکت در طول مسیر .

● قابلیت هماهنگ سازی با میزان روشنایی محیط.

● دارای توان مصرفی پایین ( در حدود 40w ).Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah