اپراتور درب شیشه :


اپراتور درب شیشه : اپراتور درب شیشه سیستمی بهینه شده ٬ ایده آل و بسیار کارآمد جهت حرکت اتوماتیک انواع دربهای کشویی تا وزن حدود 250kg برای هر لنگه می باشد . طراحی متمایز آن نسبت به سایر جک های درب اتوماتیک موجب شده این سیستم علی رغم کنترل بسیار دقیق بر روی سرعت و شرایط حرکت لنگه های درب ٬ دارای توان مصرفی پایین ( در حدود 50w ) بوده ٬ که امکان استفاده طولانی مدت از باتری های Backup و UPS را فراهم نموده است .

دربهای اتوماتیک نصب شده توسط این اپراتور در صورت استفاده از فریم مناسب - بر اساس نیاز - قابلیت اتصال نوار مویی ٬ انواع نوارهای پلی یورتان و لاستیک را خواهند داشت لذا از این درب ها به عنوان درب های ایزوله ٬ دربهای بیمارستانی و ... استفاده می شود .

ویزگی های اپراتور درب شیشه :

1 – سهولت در نصب به جهت استفاده از یک سیستم آماده و بهینه .

2 – حرکت چند سرعته و قابلیت تنظیم سرعت درب در ابتدا و انتهای حرکت . در این صورت لنگه های درب دارای حرکتی بی صدا و بدون لرزش خواهند داشت .

3 -  دارای کاور ( اکثرا آلومینیومی ) بوده که تمامی اجزای مکانیکی اپراتور را در خود جای داده و ظاهری زیبا به سیستم می بخشد .

4 – دارای امکان اتصال باطری backup در برخی مدلها می باشد.

5 – امکان استفاده از خلاص کن دستی در هنگام قطع برق .

6 – قابلیت نصب انواع چشمی ٬ سنسور های حرکتی و اتصال به سیستم BMS ٬ سیستم کارتخوان و ... را دارد .

7 – امکان اتصال و هماهنگ نمودن درب با سیستم های دوربین مدار بسته و امنیتی را داشته تا سیستم با  باز شدن درب ٬ اقدام به ثبت تصاویر بصورت اتوماتیک نماید .

8 – قابلیت استفاده در مدهای مختلف حرکتی نظیر تنها خروج ( برای مثال در پایان وقت اداری جهت خروج پرسنل و جلوگیری از ورود سایرین به داخل ساختمان ) ٬ تنها ورود ٬ همواره بسته ( بسته شدن خودکار پس از زمان معین ) و ... را دارد .

9 - دارای قفل الکترو مکانیکی مناسب برای نصب در دفاتر .

10 - قابلیت تنظیم موقعیت عمودی و افقی

11 - دارای ترمز الکترو مغناطیسیCopyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah