دربهای اتوماتیک لولائی Automatic Swing Doors :


دربهای اتوماتیک لولائی Automatic Swing Doors  :

بسیاری از پارکینگ ها و حیاط منازل ٬ ویلاها ٬ باغ ها و ... دارای درب های لولایی دو یا تک لنگه می باشند که می توان با نصب سیستم جک های بازویی – لولایی آنها را بصورت اتوماتیک باز و بسته نمود . اصولا انتخاب نوع سیستم و مکانیزم حرکتی دربهای لولایی نیز مانند سایر دربهای اتوماتیک بر اساس وزن هر لنگه و میزان تردد در شبانه روز به سه گروه کم تردد ٬ با تردد معمولی و پر تردد طبقه بندی می شوند . البته باید توجه داشت که نصب این درب ها در مکان های با تردد بسیار بالا و همچنین مکانهای دارای دهانه با عرض زیاد به دلیل مشکلات بوجود آمده توصیه نمی شوند . هزینه تهیه و نصب این سیستم نیز متناسب با میزان تردد ٬ وزن هر لنگه ٬کیفیت و برند شرکت سازنده متفاوت خواهد بود .

نصب جک درب های اتوماتیک لولایی :

نصب انواع این جک ها به دلیل تنوع محصولات ٬ کمی با هم متفاوت می باشد اما بطور معمول با قرار گرفتن جک در ارتفاء 50 تا 80 سانتی از سطح زمین در پشت هر لنگه از درب می توان آنرا نصب نمود اما محدودیت در فضای پشت درب ٬شکل و فاصله درب ها از دیوار یا ستون کناری گاها موجب می شود سیستم مذکور در نزدیک زمین ٬ وسط درب و یا بالای آن متصل گردد.

ویژگی دربهای اتوماتیک لولایی :

● قابلیت استفاده بصورت تک لنگه ( جهت ورود و خروج افراد – حالت نفر رو ) و دو لنگه جهت عبور اتومبیل و ...

● امکان تنظیم قدرت و سرعت باز شدن دربها

● قابلیت نصب انواع قفل های الکترونیکی جهت افزایش ایمنی دربها

● دارای کلید خلاص کن جهت باز و بسته نمودن دستی دربها در هنگام قطع برق

● دارای انواع 24v که به راحتی می توان با اتصال باتریهای پشتیبان در هنگام قطع برق بطور معمول از آنها استفاده نمود . البته انواع قوی تر جک درب های اتوماتیک لولائی که توسط ولتاژ 220v تغذیه می شوند امکان اتصال باتری بک آپ نداشته و در صورت لزوم می توان از UPS مناسب استفاده نمود .

● سهولت در نصب ٬ بدون نیاز به تغییرات اساسی در دربهای موجود .

● قابلیت نصب انواع سنسور های حرکتی و مادون قرمز و همچنین عملکرد هوشمندانه در هنگام برخورد به مانع ( با فعال نمودن این حالت و برخورد هریک از لنگه ها با مانع ٬ حرکت درب متوقف شده و یا شروع به باز شدن می نماید )

● قابلیت نصب کلید Stop جهت متوقف نمودن اضطراری لنگه ها .

● عملکرد ساده و روان ٬ قیمت مناسبCopyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah