درب اتوماتیک کشویی - ریلی :


درب اتوماتیک کشویی - ریلی : تقریبا تمامی درب های ریلی را می توان توسط تکنیک های موجود بصورت اتوماتیک باز و بسته نمود اما در این میان جهت افزایش طول عمر سیستم و همچنین اضافه نمودن برخی امکانات نظیر حرکت دو سرعته ( جهت کاهش صدای حرکت درب بخصوص در لحظه های استارت و توقف کامل ) ٬ حالت نفر رو ٬ انواع قفل ها ٬ چراغ هشدار و ... معمولا نیاز به اصلاح قرقره ها و در مواردی تعویض ریل های موجود خواهد بود .

انتخاب مکانیزم حرکتی مناسب : از مهمترین مواردی که لازم است در انتخاب یا طراحی سیستم حرکتی دربهای اتوماتیک مورد توجه قرار گیرند ٬ ابعاد ٬ وزن نهایی درب ( همراه متعلقات ) ٬ سرعت مورد انتظار ( مدت زمان قابل قبول جهت باز و بسته شدن کامل درب که به تعداد دور موتور بر حسب RPM و نسبت دور در گیربکس – که معمولا بر روی آن نوشته شده – وابسته می باشد ) ٬ محدودیت در بکارگیری انواع ریل ها ٬ تعداد و محل قرار گیری ریل ها و نهایتا اطمینان از حرکت روان و یکنواخت درب با استفاده از موتور های با توان و تغذیه مناسب می باشد .

شرکت کیمیا دکور با تعویض ریل و قرقره های درب های قدیمی با تجهیزات مناسب ( در صورت لزوم ) و همچنین بکارگیری جک های با کیفیت ( آلمانی و ایتالیایی ) در توان های مناسب و سیستم دنده شانه و یا سیستم های سفارشی ماردان و مارپیچ ( مربوط به درب های بیمارستانی – رادیوتراپی – درب هاب صنعتی و ... ) اقدام به رفع مشکلات مذکور نموده و با تکیه بر تجربه ٬ دانش و توانایی کارشناسان خود در طراحی انواع سیستم های حرکتی درب های اتوماتیک توانسته علاوه بر کاهش هزینه های غیر ضروری و افزایش عمر مفید سیستم ٬ رضایت هم میهنان عزیز را نیز جلب نماید .

توجه :

● تمامی درب های کشویی طراحی و ساخته شده توسط شرکت کیمیا دکور و سیستم های حرکتی آنها دارای یک سال گارانتی می باشند .

● درب های برقی این شرکت مجهز به مدار فرمان تمام دیجیتال بوده که کیفیت و دقت سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش داده است .Copyright © 2010-2018 KimiaDecor.com . All rights reserved©  Design by Alireza Dezhagah